ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Firmamız daha iyi bir gelecek için, bir çok özel okula ve devlet okulana  hizmet vermektedir. Alanında uzman yöneticilerimiz , gerekli tüm yeterliliklere sahip sürücülerimiz ve hosteslerimizle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı güvenli, konforlu ve zamanında ulaştırmak için çalışmaktadır.


HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Dakiklik

Konusunda uzman operasyon sorumlularımızın hazırlamış olduğu güzergahları kullanarak, İstanbul'un trafiğinden en az şekilde etkilenerek öğrencilerin, okullardan evlerine, evlerinden okullarına zamanında gitmesini sağlamaktayız.

GÜVENLİK

Göknur Turizm olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın evlerinden okullarına, okullarından evlerine güvenli bir şekilde gidip gelebilmesi için araçlarımızın tüm bakım onarımını zamanında yapmaktayız.
Sürücülerimizin ve hosteslerimizi gerekli eğitimlerden geçirerek çocuklarımızın servis aracının içinde güvenli gidip gelmesini sağlamaktayız.

KONFOR

Çocuklarımızın konforlu ve güvenli bir şekilde seyehat etmesi için araçlarımızın maksimum 5 yaşındandır.

TEMİZLİK

Çocuklarımıza hizmet eden araçlarımızın temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Ayrıca servis sürücülerimizin ve servis hosteslerimizin kişisel temizliğine önem gösterip kılık ve kıyafetleri standartlara uygundur.